1 / 5
Се изнајмува Стан-Деловен Простор во центар на Куманово
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.04.2022 18:14

Куманово / Куманово

Квадратура:

60 m²

Се изнајмува Стан- Деловен Простор во центар на Куманово на улица Доне Божинов Број 11/8.
Станот има вкупна површина од:
Деловен простор:56м2
Тараса: 3м2
Подрум:7м2

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

filip
Потврден огласувач
077716260
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам