1 / 2
Се продава Куќа во Населба Бедиње
1 €
04.04.2022 18:29

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

345 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

11 ноември 151

Се продава куќа во населба Бедиње во Куманово.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

filip
Потврден огласувач
077716260
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам