1 / 6
Peugeot 307 SW 2.0 HDi
2.490 €
28.01.2023 11:59

Тетово / Тетово

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Се продава Peugeot 307 SW 2.0 HDi 110кс 2002год со 7 седишта со помината 248,000км со високо ниво на опрема.

- ABS , ESP, Серво волан
- Алуминиумски фелни
- ел прозори
- ел ретровизори
- клима
- темпомат
- гречи на седишта
- Панорамски покрив
и останата опрема
Возилото механички и и каросериски е во одлична состојба, регистрација истечена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AVTO CAJKA
Маршал Тито бб. Тетово
Потврден огласувач
070 256 090
Испрати Е-маил до огласувачот

Fiat Freemont 2.0 MultiJet AWD

12500 €

Mercedes Benz ML 350 BlueTec 4Matic

34900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам