1 / 3
Prodavam stan VO STROG CENTAR
1 €
Цената е фиксна
02.10.2022 20:31

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

47 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Narodna Revolucija br 70

Stanot e na prv kat, vo odlicna sostojba, iako e vo centar, poradi polozbata, mnogu e tivko, nema vreva od ulica. Stanot moze da se koristi za ziveenje i za delovna dejnost, momentalno e centar za stranski jazici.
Balkonot e zastaklen so PVC i moze da se koristi kako kujna.
Cena po viduvanje, na lice mesto.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Елизабета К. Костиќ
Потврден огласувач
070535855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам