1 / 1
Se peodava deloven prostor
По Договор
08.08.2022 13:52

Куманово / Куманово

Квадратура:

1000 m²

Se prodava/iznajmuva deloven prostor vo naselba Vera Kotorka so magacinski prostorii.

Kontakt: 075416168

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се продава од:

Vladan
Потврден огласувач
0038976432678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам