1 / 10
DODGE CALIBER 2.0CRD 140PS 2011 - AUTOGENEVA -
1 €
05.07.2022 08:00

Бутел / Скопје

Марка:

Dodge

Модел:

Caliber

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
071866866
Испрати Е-маил до огласувачот

AUDI A6 2.0TDI 177PS 2011 AUTOMATIC AVANT -AUTOGENEVA-

1 €

RENAULT WIND 1.6i 133PS 2011 CABRIO -AUTOGENEVA-

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам