1 / 12
Атрактивен плац на обиколница
1 €
30.10.2022 12:04

Бутел / Скопје

Квадратура:

3500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац 3.500 м. до самата скопска обиколница со излез на пат,спроти хотел БОН БОН.
Плацот е со чисти документи и е погоден за секаква намена.

Повеќе информации на тел.

071 261 714 Раде.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

pece
Потврден огласувач
070364812
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам