1 / 1
prodavam laptop dell i5 nov
1 €
18.01.2023 12:07

Тетово / Тетово

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

320 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

prodavam laptop dell i 5 nov malku koristen

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075836364
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам