SE IZDAVA MAGACINSKI PROSTOR
По Договор
30.05.2022 15:01

Пробиштип

SE IZDAVA MAGACINSKI PROSTOR VO PROBISTIP 440 M2 KOJ SE NAOGA VO KRUGOT NA PIONIR. POGODEN ZA MAGACIN, KONFEKCIJA I SL.
KONTAKT TEL.070-322-865

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
0000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам