1 / 12
STAN DUPLEX VO CENTAR ZAMENA ZA KUCA
По Договор
135.000 €
Денес 17:11

Куманово / Куманово

Број на соби:

5

Квадратура:

100 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2015

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Zivko Chalo 43

Stanot se naogja vo centralno gradsko podracje potocno pozadi gimnazija.
Se sostoi od dve nivoa duplex
Prvo nivo 90m2 x1100€=99.000
Garazno mesto 18m2 x 500€=9.000
Vtoro nivo 50m2 x 500€=25.000
4 spalni sobi
2 saloni (eden so kujna i trpezarija)
1 kupatilo
NE SE PRODAVA ODELNO GORNO I DOLNO NIVO NE SE PRODAVA BEZ GARAZA
MOZE ZAMENA ZA KUCA VO MAKEDONSKI DEL.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

CampDuskin
Потврден огласувач
070258288
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам