1 / 11
Dujkan se iznajmuva i prodava 78m2 mirce acev33A 112233
1 €
07.07.2022 00:57

Охрид / Охрид

mozit da se iznajmi za magacin ili bilo sto samo na podolg period isto taka se prodava za stan so moja doplata cena na lice mesto dujkanot ima industriska struja moze da se napravi i prenamena za stan

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

×××
Потврден огласувач
078343333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам