1 / 3
Se Prodava Kuca
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.04.2022 21:34

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

720 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Se Prodava kompletno namestena kuca vo naselba Goce Delcev , na 50 m od pekara Gjose so site uredni dokumenti.

Za podetalni informacii na +38977570222 na Viber i WhatsApp

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
+38977570222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам