1 / 1
ГОЛЕМ ИЗБОР НА НОВИ МОДЕЛИ БАНДАЖИ
По Договор
07.12.2022 15:18

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

6.5J

Дијаметар:

16

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила, Ви нудиме Европско потекло и беспрекорен квалитет по најдостапни цени во Македонија!
Бандажите се комплетни со сите жигови и сертификати за безбедност и квалитет: PIMOT,KBA,TSE,ISO,JWL,VIA.
📞 076 359 101
📍 Вардарска 76, Велес

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од: Претпријатие

Mareli
Вардарска бр.76
Потврден огласувач
076 359 101
Испрати Е-маил до огласувачот

NOVI 15'' 4X108 FORD

360 €

NOVI 18'' 5X112 AUDI VW SEAT SKODA

550 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам