Se iznajmuva plac
1 €
12.01.2023 20:20

Куманово / Куманово

Квадратура:

730 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se iznajmuva plac vo Dolno Kojnare nad avto servis Vase star kvadratura 730m2
Za dopolnitelni informacii na 070/335-158 Darko

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

Petar
Потврден огласувач
0
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам