1 / 12
Се продава куќа во центар на Куманово
185.900 €
02.02.2023 13:00

Куманово / Куманово

Број на соби:

9

Квадратура:

288 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

120 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Се продава куќа во центар на Куманово на одлична локација кај "Ореов Лад" . Вкупна квадратура на куќата е 288 m2 и дворно место 120 m2. Куќата е на два спрата со висок плафон, со посебни влезови по спрат, гаража и подрум. Првиот спрат е со 3 тараси, вториот спрат е со 2 тараси.

Куќата има:

- дупла изолација (звучна и топлотна) на надворешните ѕидови (дебелината на надворешните ѕидови е 45 cm)

- дупла изолација на кров

- сопствен безбедносен видео надзор

- систем за греење на гас, дополнително можност за греење на дрва и струја

Телефонски број за контакт: 070 361 918

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Живко
Потврден огласувач
070361918
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам