1 / 3
Клуб маса
2.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.09.2022 19:28

Чаир / Скопје

Продавам од полно дрво клуб маса 120 х 64 х 51. Klub masa

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
071287433
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам