1 / 4
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR
950 €
17.07.2022 01:18

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

123 m²

Се издава деловен простор во строг центар во близина на соборен храм 123м2, просторот е со 4 канцеларии од кој едната канцеларија е голема со океански поглед, чајна кујна, тоалет, целиот простор е климатизиран , на 5ти кат со лифт

Со обезбедено паркинг место и можност за пвеќе

Ивана
076 444 407

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

ivana
Потврден огласувач
076444407
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам