1 / 9
Iskop i transport
1 €
04.12.2022 13:40

Сарај / Скопје

Iskop i transport od sekakov vid humusna zemja za treva tamponiranje na pllacevi ,patišta rušenje na objekti kršenje na betoni so pikamer,čekič i dr tel 070370063.

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Hamzi
Krusopek
Потврден огласувач
070370063
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам