1 / 2
Се издава дуќан
1 €
20.09.2022 11:58

Куманово / Куманово

Квадратура:

15 m²

Греење:

Нема

Се издава дуќан на улица Октомвриска Револуцуја бр.49

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Violeta
Потврден огласувач
077763711
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам