1 / 12
Dodge Nitro 2.8 CRD 4x4
10.500 €
30.03.2023 07:51

Прилеп / Прилеп

Марка:

Dodge

Модел:

Nitro

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Dodge nitro 2.8 crd 4x4 vo odlicna sostojba mozna zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
075666526
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам