1 / 4
Се продава земјоделско земјиште Жабени
3 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.11.2022 08:46

Битола / Битола

Квадратура:

18000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава земјоделско земјиште класа 3, со површина 6.057 м2, заведен во имотен лист бр. 994 за К.П. Породин.
К.П. бр. 100; дел 5 (место викано блато)

Се продава земјоделско земјиште класа 3, со површина од 12.144 м2, заведена во имотен лист 993 за К.П. Породин.
К.П. бр. 100 (место викано блато)

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Вања
Потврден огласувач
0038975400893
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам