1 / 10
VW GOLF 5 1.9TDI 105PS 2008 KARAVAN -AUTOGENEVA-
1 €
06.05.2022 12:15

Бутел / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
071866866
Испрати Е-маил до огласувачот

VW PASSAT 2.0TDI DSG 140PS R-LINE 2009 -AUTOGENEVA-

1 €

VW GOLF 5 1.9TDI 90PS 2008 - AUTOGENEVA-

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам