1 / 5
Laptop Asus I5
248 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.09.2022 13:34

Тетово / Тетово

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Mnogu socuvan Llaptop (kako nov) plus_-RANEC-_
Asus I5
Ram memory 8Gb
Grafika Nvidia Gt630 2GB, plus Integriran Intel Hd Graphic 4000
Disk: 240SSD 1godina star
Tacpad aluminski, mnogu dobar protiv grejanje
Baterija drzi 40min
Windows 10 aktiviran.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Geti
Потврден огласувач
071527694
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам