1 / 4
Se prodava kuca
1 €
29.04.2022 00:05

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

310 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1994

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

JNA br 4

Kucata e dvospratna so dvor i garaza odma do pat.Za povece informacije na tel 078 618 019 STOJCE.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078535488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам