Се издава гарсоњера во нас. Лисиче
По Договор
25.01.2023 14:18

Аеродром / Скопје

Број на соби:

1

Квадратура:

30 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

ул. 12та Ударна Бригада бр. 38А

Се издава Гарсоњера во нас. Лисиче со површина од 30 м2.
Гарсоњерата е наместена со мебел, има греење и купатило.
Број за контакт: 02/2447-134

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Meto
Потврден огласувач
075467761
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам