1 / 2
Се продава куќа
По Договор
25.09.2022 15:48

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

165 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1965

Година на реновирање:

2013

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Косовски Бригади бр.6

Продавам куќа на ул. Косовски Бригади бр. 6.
Цена по договор.
Контакт: 078/258-335, 071/933-899

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
071621821
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам