1 / 12
Bmw X1 Avtomatik 2.0d Xdrive
13.500 €
04.12.2022 13:14

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

BMW

Модел:

X 1

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Модел:BMW X1 2.0D 184КS FACELIFT X-LINE X-DRIVE AUTOMATIC NAVI/SUV
Произведено:2012Год
Гориво:Дизел
Мотор:1998 cm³ • 184КС Еуро5b новиот мотор
Менувач:Автоматски 8s кобра
Километри:230000km со писмена нотарска гаранција.

>>>>>>TARGA EM-101-ZG<<<<<<
>>>>>SHASIJA WBAVP91010VV29932<<<<<<

Увоз од Италија.Платени сите давачки до регистрација.

Прва фарба насекаде без грам префарбан детал.Сите стакла,фарови,штопови се иста бројка ,без удари без грам кит или шминка.

Возилото е екстра добра состојба.Мотор,дизни,менувач,турбо одлични.Без да скрцне или тропне.Се работи до последно копче.

Внатре и надвор е сочувано возило без точка.Без грам шминка без хемиски.Возилото како е дојдено од Италија така го гледате.

Опрема:
-БМВ ANDROID NAVIGAION F SERSIES 10inch (ЦД МП3,АУХ,СД,УСБ,БЛУТУТ)
-Климатроник двозонски
-Борд Компјутер
-Парктроник со камера
-Кожен серво волан со команди
-tri kluca
-Електрика на прозорци и ретровизри
-Алу Фелни Фабрички
-ЕСП
-АБС
-12XAIRBAG
-ISOFIX
-Mагленки
Promena na cenata na vozilo isklucivo po viduvanje na istoto!!!
BEZ ZAMENI !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dalibor
Потврден огласувач
070771881
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам