1 / 10
Se iznajmuva deloven prostor
700 €
Денес 09:53

Скопје Центар / Скопје

Квадратура:

95 m²

Se iznajmuva prazen stan vo kukja, so poseben vlez, 4 oddelni prostorii, kujna i 2 toaleta, na prizemje. Centar, pozadi Univerzalna sala, pogoden za kancelarii. Sloboden, vednas vseliv

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Goran
Потврден огласувач
075220221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам