Се продава дуќан на одлична локација во Куманово
58.500 €
Цената не е фиксна
04.05.2022 14:37

Куманово / Куманово

Квадратура:

45 m²

Греење:

Нема

Се продава дуќан 45 м2 на одлична локација за повеќе намени , во Куманово во близина на хотел Рим Париз.
Цена по договор
078-204-766

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од: Претпријатие

КРИСТАЛ 1923
Потврден огласувач
078204766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам