1 / 7
VW GOLF 7 1.6 TDi
12.400 €
03.05.2023 09:05

Тетово / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Се продава VW GOLF 7 1.6 TDi 105кс 5 брзини HighLine 2014 год со поминато 207,500км , од опрема поседува:
- ABS, ESP, Серво волан
- Темпомат
- Аудио Мултимедија
- Електрика на прозори и ретровизори
- Автоматски двозонски клима уред
- Алуминиумски фелни
- Ел паркинг кочница
и останата опрема
Возилото е во перфектна состојба неувезувано , ново купено во Македонија редовно сервисирано со сервисна книшка, направен е сервис сега, регистиррано до Февруари 2023 со зелен картон и доаѓа со 2 пара гуми летни и зимски.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AVTO CAJKA
Маршал Тито бб. Тетово
Потврден огласувач
070 256 090
Испрати Е-маил до огласувачот

Citroen C3 1.4 бензин-метан

3690 €

Mercedes Benz ML 350 BlueTec 4Matic

32900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам