1 / 12
Се издава деловен простор во Мавровка
12 €
19.09.2022 15:29

Скопје Центар / Скопје

Квадратура:

742 m²

Се изнајмува деловен простор на одлична локација во Мавровка веднаш вселив.

Цена 12 евра м2 + режиски трошоци

Контакт 078/233-986

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од: Претпријатие

Metropolitan Group
Потврден огласувач
078/322-011
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам