1 / 12
Се издава деловен простор
15 €
19.09.2022 15:29

Скопје Центар / Скопје

Квадратура:

400 m²

Се издава деловен простор до Католичка над Стар кафе 400м2, веднаш вселив.

Цена 15 евра м2 + режиски трошоци

Контакт 078/233-986

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од: Претпријатие

Metropolitan Group
Потврден огласувач
078/322-011
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам