1 / 10
CITROEN C5 2.0HDI 133PS 2003 - AUTOGENEVA-
1 €
09.07.2022 06:45

Бутел / Скопје

Марка:

Citroen

Модел:

C5

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

98 kw / 133 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
071866866
Испрати Е-маил до огласувачот

SMART FORTWO BRABUS 600CC 80PS 2003 -AUTOGENEVA-

1 €

MERCEDES A180CDI 109PS 2006 -AUTOGENEVA-

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам