1 / 4
ПРОДАВАМ КУЌА
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.05.2022 14:20

Куманово / Куманово

Број на соби:

3

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1997

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Булевар 3-та МУБ бр.73

Се продава куќа на булевар III МУБ пред кафана Два Елена во одлична состојба. Спрат има 30м кв. гаража - деловен простор 30м кв. и приземје 30м кв. Може да се види во секое време преку ден. Информации на тел. 070 663 472 Живко.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
075368049
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам