1 / 7
Kuća
90.000 €
19.11.2022 08:23

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

210 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

1000 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Dragojlo dindić

Prodava se kuca 210 kv i garaza 60 kv.
Kontakt: 071-234-190 Tanja.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

boris
Потврден огласувач
071208498/////
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам