Se prodava Stan
950 €
21.09.2022 16:38

Куманово / Куманово

Број на соби:

3,5

Квадратура:

72 m²

Греење:

Централно

Спрат:

8 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Done bozinov

Se prodava kompletno renoviran

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Oliver
Lopate
Потврден огласувач
078383895
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам