1 / 2
Се Продава Стан Новоградба 56кв. На Лесковачка 55/1 влез
750 €
Цената е фиксна
23.06.2022 12:03

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2,5

Квадратура:

56 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2014

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Лесковачка 55/1

Се продава Стан на ул.Лесковачка 55/1 спроти Ѓоше-Пекара.Зградата е градена од Козјак одлична локација.
Мартин
070258573

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Мартин и Ангелина
Потврден огласувач
0038978424843
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам