1 / 11
Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii
1 €
26.09.2022 07:56

Штип / Штип

СЕ ИЗДАВА УНИКАТЕН ПРОСТОР ЗА ПРОСЛАВИ

Локација :20 -ти километар стар пат Штип -Радовиш-Неготино на сама раскрсница
Намена:Секаков вид на прослави-забави .
Капацитет:50~100 лица ,сопствено озвучување,вода ,струја,обезбеден паркинг од 30 до 50 паркинг места

Телефон за инфо:077/738-375

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Blagoj
Потврден огласувач
071492411
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам