1 / 5
DVA PLACA NA SAMIOT PAT ZA PALANKA BUGARIA MLADO NAGORICANE
5 €
01.08.2022 11:14

Куманово / Куманово

Квадратура:

760 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam dva placa na samiot pat za Palanka i Bugaria vo mlado nagoricane na 10 km od gradot kumanovo pogodni za poveke nameni
Edniot plac e so kvadratura od 760 kv
Vtoriot plac ima 804 kv
Se prodavat zaedno nese delat
CIST IMOTEN LIST NA MOE IME PREBOS ZA 15 MIN VRSIME
Cena na edniot plac iznesuva 5 ev na drugiot 3 ev

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

4444
Потврден огласувач
078279-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам