1 / 6
Се издава деловен простор-магацин во Пинтија
По Договор
31.08.2022 11:42

Кисела Вода / Скопје

Магацинот е 1415 м2 со висина од мин. 4,5 метри, отворен простор без пречки.
Просторот се наоѓа на главна улица, лесен пристап за големи возила со можност за кружно движење, релативно е нов, подот е со плочки, располага со 2 рампи за утовар/истовар, роло врати, алармен систем со сензори против провала, 24-часовно обезбедување по договор.
Цена по договор.
Лице за контакт Никола-071/345-139

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Viktor/Zarko Geing
Потврден огласувач
070 378-902/ 071 302-880/ 071 345-139
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам