1 / 1
Niva (plac) Novo Lagovo
По Договор
11.05.2023 20:47

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

2140 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава нива во Ново Лагово 2140м2
Нивата има погодна логација помеѓу стариот пат за битола и автопатот на самиот приклучок на автопатот.
Може да се види во секое време :
Информации: 070 766431 Давид
070 893775 Александар
072 695084 Драган

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

David
Novo Lagovo
Потврден огласувач
38970766431
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам