1 / 1
Нива (Плац)
По Договор
11.05.2023 20:47

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

23329 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава нива 23329м2
Нивата се наоѓа во атарот на селото Старо Лагово веднаш помеѓу сончевите колектори и мотокрос патеката во месноста викана Каменица .

За повеќе информациии: 072 695 084 Драган

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

David
Novo Lagovo
Потврден огласувач
38970766431
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам