1 / 3
Vlecna Sluzba "Petrusevski" Влечна служба "Петрушевски "24/7
По Договор
04.03.2023 10:47

Бутел / Скопје

Vlecna Sluzba "Petrusevski" Влечна служба "Петрушевски "24/7

(ФОТО) БРЗА, БЕЗБЕДНА И ДОСТАПНА 24 ЧАСА ШЛЕП СЛУЖБА ВО Скопје !

Брзина, безбедност, флексибилност и достапност 24 часа во денот 7 дена во неделата 365 дена во годината. Нашата мисија е да бидеме достапни за Вас во секое време и ефикасно и најбрзо да ги исполниме вашите барања по најповолни цени.

Вршиме професионален превоз до 4500кг на:
• автомобили (до 2 автомобили заедно)
• минибус
• комбе, товарено комбе
• градежни машини
• земјоделски машини
• трактори
• приколки
• и секаков друг вид на моторни возила

Контакт: 078/564 049 , 078 564 048

Можност за плаќање на фактура!

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
078564049
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам