baram Vikendica
По Договор
14.05.2022 10:41

Куманово / Куманово

Број на соби:

2

Греење:

Струја

Наместена:

Не

Baram da Kupam Vikendica ili stara kuka vo selo

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се бара од:

Dejan
Потврден огласувач
978939202
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам