1 / 2
SE IZDAVA KOZMETICKO STUDIO-UNIVERZALNA
200 €
Цената е фиксна
23.09.2022 18:55

Скопје Центар / Скопје

Квадратура:

30 m²

SE IZDAVA OPREMENO KOZMETICKO STUDIO VO CENTAR, 30 m2 NA PRIZEMJE, NA BUL.PARTIZANSKA SPROTI GRADEZEN. PESACKA ZONA. PRAVO NA KORISTENJE NA DVORCE.IDEALNO ZA KOZMETICARKI I MASERKI.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

VIKTORI.NEDVIZNOSTI
bul,Jane Sandanski 88/3 -12
Потврден огласувач
078249783
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам