prodavam detsko zensko tocace
2.000 МКД
Цената е фиксна
10.05.2023 18:50

Тетово / Тетово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

kako novo,malku koristenp

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

ivanco
goce delcev 84
Потврден огласувач
078454310
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам