1 / 4
Masina so defekt pumpa
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.03.2023 20:26

Скопје Центар / Скопје

Prodavam masina za sadovi ili kupuvam cirkulaciona pumpa za nea. Povremeno e koristena i e vo solidna sostojba. Od potesnite e.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за миење садови

Се продава од:

Dule
Потврден огласувач
070246167
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам