1 / 4
Macbook Pro i5 13 2016
450 €
12.09.2022 16:58

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Se prodava Macbook Pro 13" i5 procesor so 8gb ram i 250gb ssd, premnogu socuvan, mnogu malku koristen baterija 85 cycles hitno!!!

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Jakup
Потврден огласувач
072722211
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам