1 / 6
Shitet Banesa/Се продава стан
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.08.2022 15:31

Куманово / Куманово

Број на соби:

3

Квадратура:

56 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

11 Oktomvri Br. 39-1/11

Cmimi sipas marreveshjes..!
Цена:По договор..!
Kontakt:070-776-953
Viber/Watsap:+4915128192501

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

Murtez
Потврден огласувач
070776953
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам