1 / 2
SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2
110.000 €
Цената е фиксна
02.12.2022 14:06

Битола / Битола

Квадратура:

1111 m²

Тип на земјиште:

Останато

SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2
Se prodava plac 1100 m2 vo Bitola, Brusnicka Naselba sproti Televizija Orbis, kompletna dokumentacija cist imoten list. Cena 110.000 evra fiksno.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

PA
Потврден огласувач
075340000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам